Hakkımızda

Karaca Kalıp 1994 yılında, müşterilerine değişik alanlarda plastik enjeksiyon kalıpları yaparak faaliyetine başlamıştır. Sonraki yıllarda değişen sanayi piyasası ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek, bünyemizde yaptığımız kalıpların plastik üretimine geçtik.
 

1999 yılında kendi tasarım ve kalıplarımızı üreterek duşakabin plastik aksesuarları imalatına başladık. Bu alanda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
 

Müşterilerimize özel plastik ve metal enjeksiyon kalıplarının yanı sıra, kendi faaliyetlerimiz olan duşakabin plastik/metal aksesuar ve duşakabin rulmanlarını üretmekteyiz.
 

Günümüz piyasasında gelişen şartlar karşısında çalışmalarımıza devam edip, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına kulak vererek kendimizi yenilemekteyiz.
 

Karaca Kalıp olarak biz, son yılların ağır sanayi piyasası şartları altında fiyat politikamızı değiştirmeyip, üretim maliyetimiz yükseldikçe kar marjımızı minimum seviyelere kadar düşürerek müşterilerimize ürünlerimizi sunmaya devam ettik. Öncelikli olarak kaliteli üretime ve müşteri memnuniyetine yer vermekteyiz. İşimizi yaparken bu önceliklerimizden vazgeçmemeye kararlıyız. Bu konuda bizlere inanan ve bizimle çalışmayı seçen tüm değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

© 2009 Karaca Kalıp. Her hakkı Saklıdır.
Powered by Exim Bilişim